Kategorijas Nova Demba

Autodaļu veikalsAutomašīnu elektronikaAutomašīnu remonts un apkopeAutomašīnu tehniskās apskates stacijaAutomazgātavaAuto remontsDegvielas uzpildes stacijaDegvielas uzpildes stacijas pēc degvielas veidaLietotie auto dīleriemMehāniķisVirsbūves remontsVispārējās auto rezerves daļas un piederumiApģērbu vairumtirgotājsDegvielas piegādātājsElektronikas vairumtirgotājsGaldnieksImporta un eksporta uzņēmumsKokrūpniecībaMēbeļu ražotājsMelnā metalurģijaMetālapstrādeMetālapstrādes darbnīcaMetālapstrādes uzņēmumsPārtikas preču vairumtirgotājsRūpnieciskā drukātavaSpecializēto produktu ražošanaSpecifisku produktu ražošanaApavu veikaliApģērbu veikaliSieviešu apģērbiMobilo telefonu veikalosApvienība vai organizācijaBaznīcasBezpeļņas organizācijaElektroenerģijas ražošanas objektiEnerģētikas uzņēmumsNosūtīšanas un piegādes pakalpojumsPārvadājumiPasta nodaļaPasta pakalpojumiPašvaldības iestādeUgunsdzēsēju stacijaValsts iestādeProgrammatūras konsultantsBūvmateriālu veikalsCita veida būvniecībaDarbi ar metāla loksnēmDemontāžas darbuzņēmējsDetaļu tirdzniecībaĒku renovācija
Rāda 1-50 no 129

Nozares

Uzņēmumu sadalījums pēc nozares – Nova Demba

Nova Demba fakti

platība3.1 km²
Iedzīvotāji5048
Vīriešu populācija2535 (50.2%)
Sievietes2513 (49.8%)
Iedzīvotāju skaita izmaiņas (1975 to 2020)-4.0%
Iedzīvotāju skaita izmaiņas (2000 to 2020)-10.0%
Vidējais vecums35.1 gadi (Vīrieši: 34.7, Sievietes: 35.5)
IKP uz vienu iedzīvotāju (PPL)$28 500 (2022)
Telefona Kodi15
Vietējais laiks
Laika zonaCentrāleiropas vasaras laiks
Platums un garums50.42974, 21.75078
Pasta Indeksu39-460

Nova Demba karte

Interaktīvā karte

Nova Demba iedzīvotāji

Gadi no 1975 līdz 2030

Data197519902000201520202025*2030*
Iedzīvotāji5258571956105075504850944870
Iedzīvotāju blīvums1716,9 / km²1867,4 / km²1831,8 / km²1657,1 / km²1648,3 / km²1663,3 / km²1590,2 / km²
* Prognozēts
Avoti: JRC (European Commission's Joint Research Centre) darbs GHS built-up grid

Nova Demba iedzīvotāju skaita izmaiņas no 2000 līdz 2020

Samazinājums par 10% no 2000 līdz 2020

Atrašanās vietaIzmaiņas kopš 1975Izmaiņas kopš 1990Izmaiņas kopš 2000
Nova Demba-4%-11.7%-10%
Polija
Avoti: JRC (European Commission's Joint Research Centre) darbs GHS built-up grid

Nova Demba vidējais vecums

Vidējais vecums: 35.1 gadi

Atrašanās vietaVidējais vecumsVidējais vecums (sieviete)Vidējais vecums (vīrietis)
Nova Demba35.1 yrs35.5 yrs34.7 yrs
Polija34.9 yrs35.6 yrs34.3 yrs
Avoti: CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)

Nova Demba iedzīvotāju blīvums

Iedzīvotāju blīvums: 1648 / km²

Atrašanās vietaIedzīvotājiplatībaBlīvums
Nova Demba50483,063 km²1648 / km²
Polija38,5 million312 592,3 km²123 / km²
Avoti: JRC (European Commission's Joint Research Centre) darbs GHS built-up grid

Nova Demba vēsturiskais un prognozētais iedzīvotāju skaits

Aplēstais iedzīvotāju skaits no 0 līdz 2100

Avoti:
  1. JRC (European Commission's Joint Research Centre) darbs GHS built-up grid
  2. CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)
  3. [Saite] Klein Goldewijk, K., Beusen, A., Doelman, J., and Stehfest, E.: Anthropogenic land use estimates for the Holocene – HYDE 3.2, Earth Syst. Sci. Data, 9, 927–953, https://doi.org/10.5194/essd-9-927-2017, 2017.

Telefona Kodi

Procentuālie apgabalu kodi, ko uzņēmumi izmanto Nova Demba

Cenu sadalījums

Uzņēmumu sadalījums pēc cenas Nova Demba

Tautas attīstības indekss (HDI)

Statistiskais saliktais dzīves ilguma, izglītības un ienākumu uz vienu iedzīvotāju indekss.

Avots: [Saite] Kummu, M., Taka, M. &Guillaume, J. Gridded global datasets for Gross Domestic Product and Human Development Index over 1990–2015. Sci Data 5, 180004 (2018) doi:10.1038/sdata.2018.4

Nova Demba iekšzemes kopprodukts (IKP)

IKP uz vienu iedzīvotāju, PPL (2017. gada nemainīgās starptautiskajās dolāros)

Data19901995200020052010201520202022
IKP uz vienu iedzīvotāju$10 159$10 275$13 174$15 545$17 840$21 017$22 695$28 500
Kopējais IKP$70,2 milj.$69,8 milj.$88,6 milj.$104,6 milj.$120 milj.$140,5 milj.$149,9 milj.$190,3 milj.
Avots: [Saite] Kummu, M., Kosonen, M. & Masoumzadeh Sayyar, S. Downscaled gridded global dataset for gross domestic product (GDP) per capita PPP over 1990–2022. Sci Data 12, 178 (2025) doi:10.1038/s41597-025-04487-x

Nova Demba CO2 emisijas

Oglekļa dioksīda (CO2) emisijas uz vienu iedzīvotāju tonnās gadā

Atrašanās vietaCO2 izmešiCO2 emisijas uz vienu iedzīvotājuCO2 izmešu intensitāte
Nova Demba26,185 tn5.19 tn8,550.1 tons/km²
Polija230,825,573 tn5.99 tn738.4 tons/km²
Avoti: [Saite] Moran, D., Kanemoto K; Jiborn, M., Wood, R., Többen, J., and Seto, K.C. (2018) Carbon footprints of 13,000 cities. Environmental Research Letters DOI: 10.1088/1748-9326/aac72a
Nova Demba CO2 emisijas
2013. gada CO2 emisijas (tonnas gadā)26,185 tn
2013. gada CO2 emisijas (tonnas gadā) uz vienu iedzīvotāju5.19 tn
2013. gada CO2 emisiju intensitāte (tonnas/km²/gadā)8,550.1 tons/km²

Dabisko apdraudējumu risks

Relatīvais risks no 10

ApdraudējumsRiska līmenis
PlūdiAugsts (8)

* Risks, jo īpaši attiecībā uz plūdiem vai zemes nogruvumiem, var nebūt visai teritorijai.

Avoti:
  1. Dilley, M., R.S. Chen, U. Deichmann, A.L. Lerner-Lam, M. Arnold, J. Agwe, P. Buys, O. Kjekstad, B. Lyon, and G. Yetman. 2005. Natural Disaster Hotspots: A Global Risk Analysis. Washington, D.C.: World Bank. https://doi.org/10.1596/0-8213-5930-4.
  2. Center for Hazards and Risk Research - CHRR - Columbia University, Center for International Earth Science Information Network - CIESIN - Columbia University. 2005. Global Flood Hazard Frequency and Distribution. Palisades, NY: NASA Socioeconomic Data and Applications Center (SEDAC). https://doi.org/10.7927/H4668B3D.

Nesenās tuvumā esošās zemestrīces

3.0 un lielāks magnētiskums

DatumsLaiksMagnitudeDistanceDziļumsAtrašanās vietaSaite
8/21/9611:09 AM3.273.8 km10,000 mPolandusgs.gov
3/1/937:42 AM497.7 km10,000 mPoland-Slovakia border regionusgs.gov

Nova Demba

Nova Demba (poļu: Nowa Dęba) ir pilsēta Polijas dienvidaustrumos, Piekarpatu vojevodistē uz dienvidiem no Tarnobžegas. Pilsētā atrodas kara munīcijas rūpnīca Dezamet.

Nova Demba Wikipedia lapa
Nova Demba attēls

Par mūsu datiem

Šīs lapas dati ir aplēsti, izmantojot vairākus publiski pieejamus rīkus un resursus. Tie tiek sniegti bez garantijām un var saturēt neprecizitātes. Izmantojiet uz savu risku.